1. pl
  2. en

"Jako więc wybrańcy Boży- święci i umiłowani- obleczcie się w serdeczne miłosierdzie, dobroć, pokorę, cichość, cierpliwość," (Kol 3,12)

15 grudnia 2023

Akt poświecenia Polski św. Michałowi Archaniołowi - Grota Gargano, 14 grudnia 2023

Święty Michale Archaniele! Obrońca Kościoła świętego!

 

Poświęcamy Tobie Papieża, Biskupów, Kapłanów i Kościół cały, a szczególnie w Polsce, naszej Ojczyźnie, aby wszystkie narody i nas wiernie prowadził do pełnej jedności z Bogiem w Trójcy Świętej Jedynym - Ojcem, Synem i Duchem Świętym.

Dla większej chwały Bożej i w imię miłości bratniej poświęcamy Tobie Naród i Państwo Polskie, aby przez prawdziwe nawrócenie serc, przez zadośćuczynienie Bogu za grzechy, oraz przez ustawy i działania zgodne z prawem Bożym, Polska stawała się rzeczywistym Królestwem Jezusa Chrystusa i Jego Niepokalanej Matki.

 

Święty Michale Archaniele! Wodzu zastępów niebieskich!

 

Prosimy, pomóż nam, Polakom, poznać, ukochać i posłusznie wypełnić najświętszą Wolę Bożą wobec naszej Ojczyzny. Oby Naród nasz przynosił chwałę Jezusowi Chrystusowi, prawowitemu Królowi Polski i Maryi, Matce Boga i naszej, Niepokalanej Królowej Polski. Oby Polska przez swe nawrócenie i życie zgodne z prawem Bożym pomogła innym poranionym narodom w ich powrocie do Boga.

Zechciej powstrzymać wszelkie ataki zła, a zwłaszcza te prowadzące do skłócenia ludzi, rodzin i narodów. Broń nas od gniewu, nienawiści i żądzy odwetu. Uproś nam u Boga moc ducha do przebaczenia wrogom, gotowość ofiary w służbie Chrystusowi.

Święty Michale Archaniele! Zechciej w naszym imieniu podziękować Maryi za Jej macierzyńską i królewską opiekę nad Polską. Amen.

 

© Milosierni.com 2023

Milosierni13@gmail.com

(+1) 908 476 1477

"Jako więc wybrańcy Boży- święci i umiłowani- obleczcie się w serdeczne miłosierdzie, dobroć, pokorę, cichość, cierpliwość," (Kol 3,12)  

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wysylam
Wysylam
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!