List od Siostry Estery Strus, Benedyktynki misjonarki

  1. pl
  2. en

"Jako więc wybrańcy Boży- święci i umiłowani- obleczcie się w serdeczne miłosierdzie, dobroć, pokorę, cichość, cierpliwość," (Kol 3,12)

List od Sióstr Benedyktynek 

Misjonarek z Kenii

Jałmużna 

The Pauline Fathers - National Shrine of Our Lady of Czestochowa, Doylestown, Pa 

Narodowe Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej w Doylestown, PA US utrzymuje się dzięki szczodrości swoich darczyńców. Jeżeli masz pragnienie wspomóc proszę przejdź na stronę Sanktuarium, Ofiara

Pomoc dla domu dziecka w Kenii

Missionary Benedictine Sisters w Kenii żyją i pracują głównie w Diecezji Eldoret i Archidiecezji Nairobi. Siostry  zaangażowane w wiele różnych prac duszpasterskich.  Jeżeli masz pragnie wspomóc dzieła Sióstr, skontaktuj się z siostrą Esterą przez WhatsApp +48 797 907 798, która prowadzi dom dziecka Św. Antoniego w Limuru Kenia.

"Kiedy więc dajesz jałmużnę, nie trąb przed sobą, jak obłudnicy czynią w synagogach i na ulicach, aby ich ludzie chwalili. Zaprawdę, powiadam wam: ci otrzymali już swoją nagrodę. Kiedy zaś ty dajesz jałmużnę, niech nie wie lewa twoja ręka, co czyni prawa,  aby twoja jałmużna pozostała w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie." (Mt 6,2-4)

© Milosierni.com 2023

Milosierni13@gmail.com

(+1) 908 476 1477

"Jako więc wybrańcy Boży- święci i umiłowani- obleczcie się w serdeczne miłosierdzie, dobroć, pokorę, cichość, cierpliwość," (Kol 3,12)  

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wysylam
Wysylam
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!