1. pl
  2. en

"Jako więc wybrańcy Boży- święci i umiłowani- obleczcie się w serdeczne miłosierdzie, dobroć, pokorę, cichość, cierpliwość," (Kol 3,12)

Świadectwa 

Imię
Twój e-mail:
Twoje Świadectwo:
Wysyłam
Wysyłam
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Drodzy członkowie grupy i nie tylko zapraszamy się do dzielenia się swoim doświadczeniem łaski Bożej. Prosimy o przesyłanie Waszych świadectw przez formularz zamieszczony poniżej. Będą one umieszczone na tej stronie. Dzielmy się  doświadczeniem naszej wiary, aby owoce działania Ducha Świętego w nas się pomnażały oraz dla budowania wiary tych którzy tego potrzebują. 

Nasze świadectwa i podziękowania

Dziekuję wszystkim którzy modlili sie o siły, spokój ducha, oraz odwagę do podejmowania cieżkich decyzji w pracy jako manadżer. Dziekuję za tych którzy osobiście byli dla mnie wsparciem i podnosili na duchu dobrym słowem, modlitwą, lub gestem czułości. Bóg zapłać za Wasze piekne serca!

Bóg zapłać za modlitwę za Witolda, badania wyszły dobrze. Niech będzie Bóg Uwielbiony!!!

Serdeczne podziękowania dla wszystkich którzy modlili się w intencji Krzysztofa, jutro wraca do domu. Bogu niech będą dzięki za Jego miłosierdzie.

Szczęść Boże, gorące podziękowania dla wszystkich modlących się za moja sąsiadkę Halinkę z Polski. Jest termin operacji kręgosłupa na 16 maja. Znalazł się lekarz, który podejmie się bardzo skomplikowanej operacji, Maryjo dziękujemy za pomoc, również Halinka bardzo wszystkim modlącym się dziękuje. Bóg zapłać 🙏

Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę w intencji małego Dawida z Polski. Dziecko słuch w pełni odzyskało. Rodzice dziękują z całego serca za modlitewne wsparcie. 

Dziękuje wszystkim za modlitwy. Pan mnie uzdrowił z różnych dolegliwości a szczególnie z uciążliwego kaszlu i duszności, które miałam od 15 lat.

Chwała Panu i ludziom dobrej woli. J

"A nad miarę obfita okazała się łaska naszego Pana, wraz z wiarą i miłością, która jest w Chrystusie Jezusie." (1Tm 1,14)

© Milosierni.com 2023

Milosierni13@gmail.com

(+1) 908 476 1477

"Jako więc wybrańcy Boży- święci i umiłowani- obleczcie się w serdeczne miłosierdzie, dobroć, pokorę, cichość, cierpliwość," (Kol 3,12)  

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wysylam
Wysylam
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!