1. pl
  2. en

"Jako więc wybrańcy Boży- święci i umiłowani- obleczcie się w serdeczne miłosierdzie, dobroć, pokorę, cichość, cierpliwość," (Kol 3,12)

23 listopada 2023

Polecajmy Panu Bogu na nasze prośby....

Proszę o modlitwę za moją chorą mamę Janinę, za Dorotę która ma raka mózgu i za nagle zmarłą Benilde.

 

Pokój i Dobro,

Prośba o modlitw intencji naszej siostry Jasi, która ma dzisiaj operacje oka, o Dary Ducha Św. dla lekarzy i całego personelu medycznego.

Bóg Zapłać🙏

 

Bardzo proszę o modlitwę, za Bogusie której życie jest zagrożone z względu na chorobę. Jezu Ufam Tobie.🙏🏻

 

Bardzo proszę o szturm do nieba za Agnieszkę (30lat mama 2 małych dzieci) u której zdiagnozowano ciężki przypadek białaczki. Obecnie przebywa w szpitalu w izolacji od otoczenia ze względu na brak odporności i osłabionego systemu immunologicznego. Jezu ufam Tobie🙏🏻

 

Szczęść Boże, bardzo proszę o modlitwę za syna, który znajduje się bardzo trudnej sytuacji, o dobra prace która pozwoli mu godnie żyć i utrzymać rodzinę oraz chore dziecko, o mieszkanie, wszystkie potrzebne łaski do życia. Maryjo i Święty Józefie Was pokornie prosimy. Bóg zapłać

 

Bardzo proszę o modlitwę za męża, który nie radzi sobie ze stresem. Bóg zapłać

 

Pokój i dobro. Bardzo proszę o modlitwę o łaskę zdrowia dla Małgorzaty. Przez Wstawiennictwo Najświętszej Matki Bożej wysłuchaj nas Boże.

© Milosierni.com 2023

Milosierni13@gmail.com

(+1) 908 476 1477

"Jako więc wybrańcy Boży- święci i umiłowani- obleczcie się w serdeczne miłosierdzie, dobroć, pokorę, cichość, cierpliwość," (Kol 3,12)  

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wysylam
Wysylam
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!